3η/2023 Συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΤΗΝΟΥ Αριθμός Συνεδρίασης : 03/2023

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η ΠΡΟΣ : 1) Τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Τήνου. 2) Τον Δήμαρχο Τήνου. 3) Τον Πρόεδρο και τα μέλη της Δημοτικής Κοινότητας Τήνου. 4) Τους Προέδρους/Εκπροσώπους των Τοπικών Κοινοτήτων.

Μετά την ματαίωση της ειδικής συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου της 18ης Ιανουαρίου 2023, επειδή δεν υπήρξε απαρτία, καλείστε να προσέλθετε σε νέα, ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, η οποία θα διεξαχθεί με τηλεδιάσκεψη για λόγους προστασίας της δημόσιας υγείας, την Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 18.00 μ.μ., με το ίδιο θέμα της ημερήσιας διάταξης που περιέχεται στον πίνακα θεμάτων της προηγούμενης πρόσκλησης (αριθ. συνεδρίασης 01/2023) που είναι τo παρακάτω:

ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ: Έγκριση Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης Δήμου Τήνου και Νομικών Προσώπων οικον. έτους 2023.

Εισηγητής : Πρόεδρος

Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου

Πέτρος Μαρκουΐζος

ΣΗΜΕΙΩΣΗ :

Η τηλεδιάσκεψη θα διεξαχθεί μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων e:presence.