Ευχές Δημάρχου Τήνου κ. Παναγιώτη Κροντηρά

Μία ακόμα χρονιά με ιδιαίτερες προκλήσεις και δυσκολίες έφτασε αισίως στο τέλος της.

Με την ευκαιρία της αλλαγής του χρόνου θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους συμπολίτες μου, υγεία, προκοπή, δημιουργικότητα, προσωπική ευτυχία και κοινωνική ευημερία.

Για το Δήμο μας ελπίζω το 2024 να είναι χρονιά ορόσημο, αρκεί να είμαστε όλοι μαζί ενωμένοι, όλοι μαζί πιο δυνατοί!

Να είναι μία χρονιά δημιουργική, ειρηνική, με υγεία και προσωπική ευτυχία.

Μια χρονιά επανεκκίνησης, μια χρονιά δημιουργίας και αισιοδοξίας για όλους μας !

Στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος και της προσοχής μας, βρίσκεται πάντα ο δημότης, ο συνάνθρωπος, η εξυπηρέτησή του και η επίλυση των προβλημάτων του, των καθημερινών και των χρόνιων.

Με αυτοπεποίθηση και πίστη στις δυνάμεις μας υποδεχόμαστε το 2024 με στόχο να δημιουργήσουμε ένα καλύτερο αύριο για εμάς και τα παιδιά μας.

Υποδεχόμαστε τον νέο χρόνο με αυτοπεποίθηση και ελπίδα για την Τήνο που ονειρευόμαστε!

Προχωράμε μπροστά -όλοι μαζί- ενωμένοι. Για να οδηγήσουμε την Τήνο μας πιο ψηλά!

Εύχομαι από καρδιάς σε όλους σας υγεία, αγάπη και ελπίδα!

Καλή Χρονιά σε όλους!

Δήμαρχος Τήνου